Telefon

+48 577 707 587

E-mail

kontakt@rozwod-rodzina.pl
Centrum spraw Rozwodowych i Rodzinnych
Centrum spraw Rozwodowych i Rodzinnych
Portal przeznaczony dla osób zainteresowanych rozwodem i wszelkimi sprawami rodzinnymi stanowi kompleksowe źródło informacji i wsparcia dla tych, którzy podjęli decyzję o zakończeniu małżeństwa lub chcą uregulować swoją sytuację rodzinną. Na stronie udostępniane są profesjonalne porady prawne i psychologiczne dotyczące rozwodu w tym informacje na temat podziału majątku wspólnego, opieki nad dziećmi, alimentów oraz toksycznych związków.

Telefon

+48 577 707 587

E-mail

kontakt@rozwod-rodzina.pl

Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów pomagamy skutecznie w każdej sprawie. Obdarzamy naszych Klientów zrozumieniem dla trudności, z jakimi muszą się zmierzyć.

Zgłoś sprawę

Porady prawne

bez wychodzenia z domu

Nieznajomość prawa szkodzi, dlatego i Ty skorzystaj z szybkich porad prawnych online bez wychodzenia z domu.

Aby uzyskać PORADĘ PRAWNĄ ONLINE należy:
Osobowość borderline a rozwód

1

Przesłać wiadomość

Przesłać wiadomość z opisem swojego problemu prawnego ze wskazaniem rodzaju konsultacji mailowej lub telefonicznej na adres mailowy tj.: biuro@rozwod-rodzina.pl lub skorzystać z formularza.

Osobowość borderline a rozwód

2

Odebrać maila
Odebrać maila zwrotnego potwierdzającego przyjęcie zapytania przez kancelarię wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę.

Osobowość borderline a rozwód

3

Dokonać wpłaty
Dokonać wpłaty na rachunek bankowy kancelarii
Nest Bank S.A. 93 1870 1045 2078 1068 1490 0001

Osobowość borderline a rozwód

4

Odebrać odpowiedź
Odpowiedź na przedstawione zapytanie zostanie przesłana po zaksięgowaniu wpłaty maksymalnie do 48 godzin, a w przypadku konsultacji telefonicznej do 24 godzin.

Sekret naszych sukcesów
to doświadczony zespół

adwokatów i psychologów

Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów pomagamy skutecznie w każdej sprawie dotyczącej rozwodu, separacji, alimentów, przemocy oraz relacji w związkach partnerskich. Obdarzamy naszych Klientów zrozumieniem dla trudności, z jakimi muszą się zmierzyć.

Pomożemy w doborze najlepszego specjalisty i znajdziemy możliwie najszybszy termin na zajęcie się Twoim problemem.