Telefon

+48 577 707 587

E-mail

kontakt@rozwod-rodzina.pl
Centrum spraw Rozwodowych i Rodzinnych
Centrum spraw Rozwodowych i Rodzinnych
Portal przeznaczony dla osób zainteresowanych rozwodem i wszelkimi sprawami rodzinnymi stanowi kompleksowe źródło informacji i wsparcia dla tych, którzy podjęli decyzję o zakończeniu małżeństwa lub chcą uregulować swoją sytuację rodzinną. Na stronie udostępniane są profesjonalne porady prawne i psychologiczne dotyczące rozwodu w tym informacje na temat podziału majątku wspólnego, opieki nad dziećmi, alimentów oraz toksycznych związków.

Telefon

+48 577 707 587

E-mail

kontakt@rozwod-rodzina.pl

Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów pomagamy skutecznie w każdej sprawie. Obdarzamy naszych Klientów zrozumieniem dla trudności, z jakimi muszą się zmierzyć.

Zaburzenia osobowości – jak sobie radzić i kiedy się rozwieść?

Czym są zaburzenia osobowości oraz jakie są jej przyczyny? Jak żyć z osobą cierpiącą na zaburzenia osobowości oraz jak i kiedy się z nią rozstać?

Poradnik dla Rodziców: Jak pomóc dziecku przejść przez kryzys po rozstaniu rodziców

Czym jest kryzys dziecka po rozstaniu rodziców, jakie są jego objawy i jak rodzice mogą pomóc swoim dzieciom przejść przez ten trudny okres.

Parentyfikacja: Kiedy dziecko staje się rodzicem

Kiedy dziecko staje się rodzicem – Objawy, skutki i sposoby radzenia sobie z parentyfikacją.

Uzależnienie psychiczne i finansowe od partnera – jak odejść?

Jak poznać uzależnienie psychiczne i finansowe od partnera, jak wyleczyć się z tego uzależnienia oraz jak zakończyć taki związek?

Kryzys po rozstaniu – co z dziećmi?

O tym w jaki sposób zadać o dzieci, pomimo przechodzenia kryzysu po rozstaniu, dowiesz się z niniejszego artykułu.

Manipulacja w związku, małżeństwie, rodzinie

Czym jest manipulacja, gdzie może wystąpić oraz jak uwolnić się spod jej wpływu?

Związek z narcyzem

Czym jest zaburzenie osobowości narcystycznej, jakie są jej przyczyni i skutki oraz jak taka diagnoza może wpłynąć na rozstanie i rozwód małżonków, dowiesz się z niniejszego artykułu.

Nie chce mieć dzieci – czy to powód do rozwodu?

Co w przypadku gdy partner deklarował, że chce posiadać dzieci, a później się rozmyślił? Czy może to stanowić powód do rozwodu, a co więcej – rozwodu z jego wyłącznej winy?

Zdrada

"Zdrada w Związku: Między Bolesnym Odkryciem a Trudnym Wyborem" Zdrada to skomplikowany temat, który dotyka wielu związków na całym świecie. Jest to bolesne doświadczenie, które prowadzi do licznych pytań i dylematów dotyczących sensu wybaczenia czy podjęcia decyzji o...

Toksyczny związek

W dzisiejszym społeczeństwie coraz częściej zwraca się uwagę na kwestie związane ze zdrowiem psychicznym, a w tym kontekście toksyczne związki stają się coraz bardziej rozpoznawalnym problemem. Toksyczność w relacjach może przybierać różne formy i wpływać na nasze...

Kategorie poradników

Poradniki rozwodowe

Specjalne artykuły i poradniki, które pomogą Pańśtwu zrozumieć proces prawny oraz mogą służyć jako przewodnik przez trudne chwile związane z rozstaniem.

Categories
Sekret naszych sukcesów
to doświadczony zespół

adwokatów i psychologów

Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów pomagamy skutecznie w każdej sprawie dotyczącej rozwodu, separacji, alimentów, przemocy oraz relacji w związkach partnerskich. Obdarzamy naszych Klientów zrozumieniem dla trudności, z jakimi muszą się zmierzyć.

Pomożemy w doborze najlepszego specjalisty i znajdziemy możliwie najszybszy termin na zajęcie się Twoim problemem.