Telefon

+48 577 707 587

E-mail

kontakt@rozwod-rodzina.pl
Centrum spraw Rozwodowych i Rodzinnych
Centrum spraw Rozwodowych i Rodzinnych
Portal przeznaczony dla osób zainteresowanych rozwodem i wszelkimi sprawami rodzinnymi stanowi kompleksowe źródło informacji i wsparcia dla tych, którzy podjęli decyzję o zakończeniu małżeństwa lub chcą uregulować swoją sytuację rodzinną. Na stronie udostępniane są profesjonalne porady prawne i psychologiczne dotyczące rozwodu w tym informacje na temat podziału majątku wspólnego, opieki nad dziećmi, alimentów oraz toksycznych związków.

Telefon

+48 577 707 587

E-mail

kontakt@rozwod-rodzina.pl

Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów pomagamy skutecznie w każdej sprawie. Obdarzamy naszych Klientów zrozumieniem dla trudności, z jakimi muszą się zmierzyć.

Anna Wojciechowska

Anna Wojciechowska

Adwokat

Anna Wojciechowska

Absolwentka studiów prawniczych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2018 roku członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. W 2021 roku uzyskała pozytywny wynik egzaminu zawodowego, otrzymując wyróżnienie z rąk Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu oraz Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z renomowanymi Kancelariami w Poznaniu. Od 2021 roku prowadzi własną Kancelarię Adwokacją w Poznaniu, reprezentując klientów przez Sądami, organami ścigania i administracją publiczną,. W swoim obszarze zawodowym specjalizuje się gównie w prawie cywilnym, rodzinnym i karnym.

Pozostali specjaliści…

Pozostali specjaliści naszego zespołu, którzy chętnie udzielą Ci pomocy i porady prawnej. 

ZESPÓŁ