Telefon

+48 577 707 587

E-mail

kontakt@rozwod-rodzina.pl
Centrum spraw Rozwodowych i Rodzinnych
Centrum spraw Rozwodowych i Rodzinnych
Portal przeznaczony dla osób zainteresowanych rozwodem i wszelkimi sprawami rodzinnymi stanowi kompleksowe źródło informacji i wsparcia dla tych, którzy podjęli decyzję o zakończeniu małżeństwa lub chcą uregulować swoją sytuację rodzinną. Na stronie udostępniane są profesjonalne porady prawne i psychologiczne dotyczące rozwodu w tym informacje na temat podziału majątku wspólnego, opieki nad dziećmi, alimentów oraz toksycznych związków.

Telefon

+48 577 707 587

E-mail

kontakt@rozwod-rodzina.pl

Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów pomagamy skutecznie w każdej sprawie. Obdarzamy naszych Klientów zrozumieniem dla trudności, z jakimi muszą się zmierzyć.

Poradnik dla Rodziców: Jak pomóc dziecku przejść przez kryzys po rozstaniu rodziców

Czym jest kryzys dziecka po rozstaniu rodziców, jakie są jego objawy i jak rodzice mogą pomóc swoim dzieciom przejść przez ten trudny okres.

Nie chce mieć dzieci – czy to powód do rozwodu?

Co w przypadku gdy partner deklarował, że chce posiadać dzieci, a później się rozmyślił? Czy może to stanowić powód do rozwodu, a co więcej – rozwodu z jego wyłącznej winy?

Czym jest agresja pasywna i jak sobie z nią radzić?

Czym jest agresja pasywna i jak sobie z nią radzić?

Jak zacząć żyć po rozwodzie?

Czy da się zacząć normalnie żyć po rozwodzie i jak to zrobić? Czy są sposoby żeby sobie z tym poradzić? O tym dowiesz się z niniejszego artykułu.

Syndrom sztokholmski w związku

Czym jest syndrom sztokholmski, jakie są jego przyczyny i objawy oraz jak się z niego wyleczyć?

Rodzina patchworkowa a rozwód

O tym czym jest rodzina patchworkowa, kiedy powstaje oraz jak może wyglądać rozwód w takim przypadku?

Jak poradzić sobie z rozwodem?

Jak poradzić sobie z rozwodem, gdzie zasięgnąć pomocy oraz co zrobić, aby jak najlepiej przejść przez ten proces, dowiesz się z niniejszego artykułu

Dlaczego dochodzi do zdrady?

Skąd biorą się zdrady – jakie są jej przyczyny, dlaczego partnerzy się na nią decydują? O tym dlaczego dochodzi do zdrady, dowiesz się z niniejszego artykułu.

Osobowość borderline a rozwód

Czym jest zaburzenie osobowości borderline, jakie są jego przyczyny i skutki oraz jak taka diagnoza może wpłynąć na rozstanie i rozwód małżonków?

Podział majątku wspólnego małżonków a prawo do mieszkania w TBS

Podział majątku wspólnego małżonków a prawo do mieszkania w TBS. W czasie trwania związku małżeńskiego małżonkowie często nie przywiązują wagi do tego, czym jest majątek wspólny i co wchodzi w jego skład. W większości wypadków podział majątku wspólnego po rozwodzie...

Rozwód

Portal rozwodowy i spraw rodzinnych

Specjalne artykuły i poradniki, które pomogą Pańśtwu zrozumieć proces prawny oraz mogą służyć jako przewodnik przez trudne chwile związane z rozstaniem.

ROZWODY – Poradniki prawne dla małżeństw, które stawiają kropkę w małżeństwie

W dziale „ROZWODY” naszego portalu rozwodowego skupiamy się na dostarczaniu praktycznych porad dotyczących procesu zakończenia małżeństwa, omawiając kluczowe kwestie takie jak podział majątku wspólnego oraz rozliczenie nakładów finansowych. Nasze artykuły są stworzone, aby pomóc zrozumieć etapy rozwodu i skutecznie radzić sobie z trudnościami, które mogą się pojawić w tym procesie.

Nasze poradniki prawne z kategorii ROZWODY obejmują:

Proces rozwodowy krok po kroku

Omówienie etapów formalnego zakończenia małżeństwa, od złożenia wniosku o rozwód po ogłoszenie ostatecznej decyzji sądu. Wyjaśniamy procesy prawne i dokumenty niezbędne do zakończenia związku małżeńskiego.

Podział majątku wspólnego po rozstaniu

Praktyczne wskazówki dotyczące podziału majątku wspólnego po rozstaniu. Pomagamy zrozumieć zasady i kryteria, które wpływają na sprawiedliwe rozdzielenie aktywów i pasywów małżeńskich.

Rozliczenie nakładów finansowych małżonków

Poradniki dotyczące procesu rozliczania nakładów finansowych, które małżonkowie mogą ponieść w trakcie trwania małżeństwa. Wyjaśniamy, jakie kwestie finansowe mogą być uwzględnione w tym procesie.

Ustalenie alimentów i innych świadczeń

Informacje na temat procedury ustalania alimentów po rozstaniu oraz innych ewentualnych świadczeń. Pomagamy zrozumieć, jakie czynniki wpływają na wysokość świadczeń alimentacyjnych i jak zabezpieczyć swoje prawa.

Kwestie prawne z rozwodami

Analiza kluczowych kwestii prawnych związanych z rozwodami, takich jak prawa i obowiązki stron, procedury sądowe oraz konsekwencje związane z niewywiązaniem się z umowy rozwodowej.

Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych informacji, które pomogą zrozumieć i skutecznie zarządzać procesem rozwodowym. Bez względu na to, czy stajesz w obliczu zakończenia małżeństwa, czy też potrzebujesz porad w kwestiach prawnych i finansowych związanych z rozwodem, nasze poradniki są stworzone z myślą o wsparciu i pomocy w trudnych chwilach.

Sekret naszych sukcesów
to doświadczony zespół

adwokatów i psychologów

Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów pomagamy skutecznie w każdej sprawie dotyczącej rozwodu, separacji, alimentów, przemocy oraz relacji w związkach partnerskich. Obdarzamy naszych Klientów zrozumieniem dla trudności, z jakimi muszą się zmierzyć.

Pomożemy w doborze najlepszego specjalisty i znajdziemy możliwie najszybszy termin na zajęcie się Twoim problemem.